KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9489383
nr 948 9383
Akvarell
Signerad Sverre, 1956, Olivlund, Delfi, 27x33
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:11:39
16/3 18:15:29
100 kr
16/3 20:01:21